Angliškos knygos

Nusprendžiau išskirti užsienietiškas knygas, aprašytas šiame bloge, ir joms sukurti atskirą skiltį tam, kad kuo daugiau skaitytojų atkreiptų dėmesį ir prisidėtų prie savo nuomonės išsakymo.

Nuo šiol po kiekvienu angliškos knygos aprašymu rasite mini apklausą, kurioje galite pareikšti nuomonę, ar verta išleisti knygą Lietuvoje, ar ne. Kadangi šiame bloge reguliariai apsilanko daugybė lietuviškų leidyklų, manau visuomet yra didesnis šansas, kad jos atkreips dėmesį į tai, ko nori skaitytojai ir jeigu matys didžiulį tam tikros knygos populiarumą - esu tikra, kad apgalvos glaimybę ją išleisti!

Dažnai manęs klausiate dėl tam tikrų serijų sekančių dalių ir kitų knygų, kurių dar nėra Lietuvoje. Visuomet atsakau, kad geriausias būdas paskatinti leidyklas išleisti/išversti tam tikras knygas yra parodymas kaip labai jūs to norite. Pačios leidyklos teigia, kad jos tikrai išklauso skaitytojų nuomonių ir laukia jūsų laiškų, todėl nesidrovėkite ir jeigu norite atitinkamos informacijos, klauskite ne tik manęs, bet ir leidyklų darbuotojų. :)

Šioje skiltyje bus kitokio stiliaus turinys. Skiltyje "Greita paieška" randate aprašymų turinį pagal autorių pavardes, o čia, specialiai angliškoms knygoms sukūriau viršelių turinį su paveiksliukais, ant kurių paspaudę nukeliausite tiesiai į knygų aprašymus. Nepamirškite aprašymuose pažymėti, ar norėtumėte sulaukti tos knygos Lietuvoje, ar ne. Aš jau tai padariau!
             
             
             
          

             
            
    

         

         

         


Komentarų nėra: